PROMOCJA ONLINE

CZYLI WWW, GOOGLE, FACEBOOK, LINKEDIN ADS

„Droga do sukcesu jest ciągle w budowie.”
„The road to success is always under construction.”

Lily Tomlin

ZMIERZAJ PROSTO DO CELU

Kampanie marketingowe to szereg uporządkowanych działań, dla których najważniejsza jest realizacja założonego celu. Celem kampanii może być zwiększenie sprzedaży, rozpoznawalności marki czy ugruntowanie założonego wizerunku w odbiorze klienta.

Najlepiej jest dostosować zakres prowadzonych działań do zamierzonych celów. Dobór odpowiednich narzędzi, realne założenia budżetowe dla skali prowadzonej działalności to kluczowe kwestie przy projekowaniu kampanii. 

KANAŁY PROMOCJI

Kampanie można realizować za pomocą tradycyjnych kanałów, takich jak prasa, radio, telewizja, reklama zewnętrzna (outdoor) oraz wewnętrzna. Niezwykle istotnym obszarem projektowanych działań promocyjnych jest także, a może dziś przede wszystkim, wykorzystanie kanałów promocji online.

Osiągnięcie zakładanych celów, maksymalizacja efektu wymaga gruntownej analizy zagadnienia, bardzo często działań na wielu płaszczyznach, z wykorzystaniem różnych kanałów dotarcia.

PROMOCJA ONLINE czyli WWW, GOOGLE, FACEBOOK, LINKEDIN ADS

Płatne kampanie w promocji online to potężne narzędzie – pozwalają na skokowy wzrost odbiorców produktów i usług. Przy odpowiednio zaprojektowanej kampanii nakłady na promocję mogą wprost proporcjonalnie przełożyć się na wzrost sprzedaży.

To również doskonała opcja zdobywania wiedzy o zachowaniach naszych klientów, która procentuje w przyszłych działaniach. 

Zastosowanie płatnych kampanii promocyjnych z odpowiednio przygotowanym serwisem www to możliwość wyjścia ze swoją ofertą na morze klientów.

Bardzo ważne jest natomiast, żeby nawigować z głową – łatwo jest zacząć płynąć pod wiatr, gdzie efekt jest niewspółmierny do zaangażowanych środków. 

Kampanie online w przeglądarce Google, z wykorzystaniem kanałów social media takich jak Facebook czy LinkedIN to proces stałej obserwacji i optymalizacji – aby odnieść jak najlepszy efekt kampanie muszą być na bieżąco monitorowane i korygowane. 

DLACZEGO JA?

Po wstępnej analizie Twoich potrzeb otrzymasz projektowany zakres działań, przejrzystą wycenę i różne opcje rozliczenia usługi. 

Wszystkie usługi realizuję kompleksowo – od analizy, koncepcji, przez projekt i realizację, aż po raportowanie i podsumowanie kampanii.  

Współpracuję z najlepszymi w branży, a wiedzę pozyskuję bezpośrednio u źródła – na podstawie szkoleń i materiałów szkoleniowych zapewnionych przez dostawcę narzędzia do budowania kampanii. 

Dostosowuję materiały promocyjne do formatów poszczególnych social mediów (każde medium ma ich kilkanaście)