Допомога людям з України

WYBIERZ JĘZYK | ВИБЕРІТЬ МОВУ | ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК | CHOOSE LANGUAGE

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ПОМІЧНИКІВ

Фонд підтримки жінок та дівчат з України

Привіт, дівчата!

Ми кажемо «Привіт!» всім українським дівчатам, які приїжджають до Польщі. І ми не закінчуємо на вітанні.

Ми створюємо спеціальний Фонд підтримки жінок та дівчат з України «Привіт, дівчата!». Завдяки йому ми будемо збирати гроші на довгострокову допомогу для всіх дівчат та їхніх сімей, які завдяки нам зможуть знайти своє місце в Польщі.

Ми бачимо, як поляки відреагували на кошмар війни, і пишаємося цим. Однак нема нічого дивного в тому, що прийде час, коли цей прекрасний рух вичерпає себе, і тоді ми хочемо залишитися з дівчатами з України. Тут потрібна постійна, а не одноразова допомога. Саме тому ми налагодили співпрацю з Patronite. Нам дуже потрібна постійна підтримка та регулярні пожертви від донорів. Суми можуть бути невеликими, але завдяки більш тривалим зобов’язанням ми зможемо довше допомагати дівчатам.

Покажімо, що ми разом із дівчатами з України та не залишимо їх у потребі. Нумо полегшимо їм старт у новій реальності. Допоможімо нашим коліжанкам знайти квартиру, роботу, дитячий садок або школу.

Польща може стати для них другим домом.

Хочете допомогти? Підтримайте нашу діяльність через створення регулярного платежу на порталі Patronite.

Разом ми можемо більше.

ВЕБСАЙТ ІНІЦІАТИВИ

ПЕРЕКЛАД
СТОРІНОК

Деякі з перерахованих нами сайтів можуть не мати версії Вашою мовою. Найближчими днями Ви обов’язково захочете перевірити інформацію на різних місцевих сайтах, більшість із яких не матиме перекладу. Тому Вам, ймовірно, знадобиться автоматичний переклад сайтів на Вашу мову. Для цього: Скористайтеся браузером Google Chrome та дотримуйтеся інструкції, яку Ви знайдете за цим посиланням:

ПЕРЕКЛАД GOOGLE

НАЙВАЖЛИВІШІ ТЕЛЕФОНИ

СЛУЖБА ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ
112

ПОЛІЦІЯ
997

ПОЖЕЖНА ОХОРОНА
998

ШВИДКА ДОПОМОГА
999

“Kulczyk Foundation публікує контактні дані та адреси вебсайтів зовнішніх організацій, перерахованих на вкладці/на вебсайті, лише для інформації. Kulczyk Foundation не несе відповідальності за діяльність цих зовнішніх організацій, ані за допомогу, що її надають такі організації, за допомогою зазначених номерів екстрених служб та вебсайтів. Kulczyk Foundation відмовляється від будь-якої відповідальності у вищезазначеному обсязі.